Студентський актив профкому та Парламенту привітали освітян Подільського державного університету із Днем працівників освіти.

Традиційно в осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги педагогів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

02 жовтня, шануючи наших викладачів, університетський актив здобувачів вищої освіти привітав науково-педагогічний колектив університету всіх факультетів та інститутів та подарував смаколики від ректорату та профкому університету.

— Шановні викладачі, висловлюю вам щирі слова вдячності за навчання, за надані міцні знання, які стануть основою для їх успішного подальшого втілення у роботі. Вашим зусиллям, вашій праці, вашого терпіння і розуміння немає ціни. Я від душі бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, доброго настрою і благополуччя, легких рішень простих і складних життєвих завдань. – привітала педагогів Роксолана БІЛЯВСЬКА, Президентка студентського парламенту.

Цьогоріч свято передує Дню захисників та захисниць України. Без їхньої невтомної, відважної боротьби за наш мир і спокій, нам би не вдалося сьогодні бути поруч і радіти ще одному дню у вільній країні. Тому ми невпинно дякуємо нашим захисникам!

Шановні викладачі! Бажаємо побільше вам натхнення, здатних, чудових студентів! Нехай вас чекають одні лиш досягнення і буде багато радісних моментів!

 

З Днем працівників освіти!

  

Інформацію підготувала

Президент Студентського парламенту

Роксолана БІЛЯВСЬКА