Студенти та співробітники університету долучилися до збору коштів для ЗСУ в рамках благодійного туру-марафону народного артиста України Павла Дворського.

 Українська пісня відома сьогодні всьому світові – є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею. 26 серпня, в рамках благодійного туру-марафону «Готуємо контрнаступ разом», у Кам'янці-Подільському відбувся концерт легенди української естради, народного артиста України, Павла Дворського.

1 лютого народному артисту виповнилося 70-років. До свого ювілею співак вирішив присвятити підтримці української армії серію концертів. Цей тур-марафон артист назвав «Готуємо контрнаступ разом». Павло Ананєвич виступав із синами Павлом та В'ячеславом в центрі культури і мистецтв "Розмай".

Звучали улюблені для багатьох "Писанка", "Дві мелодії", "Місячна дорога", "Нехай тобі розкаже дощ", "Смерекова хата", "Стожари".

"У ці темні часи для нашої країни, ми не можемо залишатись осторонь", - каже співак. "І якщо ми не в лавах ЗСУ, то повинні робити усе можливе для наших воїнів. Це люди з вашого міста, вулиці чи навіть сусіднього двору. Тож ми співатимемо для вас і разом підтримаємо тих, хто захищає нашу рідну землю".

Насолодитися справжньою українською музикою і підтримати місцевих бійців інженерного полку на передовій, прийшли співробітники та здобувачі вищої освіти Подільського державного університету. Ба, більше! Вони прийняли участь у благодійному аукціоні та стали володарями прапору із підписами та побажаннями від воїнів ЗСУ. Цей прапор стане окрасою нашого музею, а щедрі донати – підтримкою української армії!

Разом до перемоги!

Слава Україні!

 

Інформацію підготувала

Президент студентського парламенту

Роксолана Білявська