Участь у програмі академічної мобільності Erasmus+

Протягом минулого тижня відбулося короткострокове стажування за грантовою програмою Еразмус + КА 1 – «Мобільність для студентів та персоналу закладів вищої освіти» доцента, кандидата економічних наук, асистента кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Олега КУЧЕРА у Державній вищій професійній школі в м. Тарнов (Республіка Польща).

У процесі реалізації програми Олег Володимирович взяв участь у наукових семінарах під час яких виступив з доповідями на теми: «Стратегії становлення розвитку біоекономіки», «Формування ринку відновлюваних джерел енергії», «Система сертифікації сталого виробництва біопалива та біорідин», «Вплив маркетингу на діяльності сільськогосподарських підприємств».

Під час проходження короткострокового стажування проведено лекції для здобувачів вищої освіти на тему: «Формування ринку відновлюваних джерел енергії та його правове регулювання».

За участі ректора, професора Малгожати КОЛПА, декана політехнічного факультету, професора Лукаша ЄНЧМЬОНЕКА, керівника відділу міжнародних зв'язків Анни СТЕФАНОВИЧ-КОСОВ та відповідальної за реалізацію програми Еразмус + Октавією КОРЕЛЕВСКОЮ відбулося обговорення подальшого розвитку співпраці та можливостей щодо спільних дослідницьких проєктів.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ПДАТУ