Подільський державний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану

У середу 9 лютого 2022 року Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» з робочим візитом відвідав військовий та дипломат, генерал-майор, Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні НОЕЛЬ ІЗРАЕЛЬ ХОХАР з метою налагодження зв'язків між Закладом вищої освіти «Подільський державний університет» та сільськогосподарськими і технічними університетами Ісламської Республіки Пакистану у сфері вищої освіти. В стінах університету Надзвичайного і Повноважного Посла Пакистану в Україні зустрічали проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана БЯЛКОВСЬКА, проректор з навчальної роботи Ірина ЯСІНЕЦЬКА, декани факультетів, керівники структурних підрозділів та провідні науково-педагогічні працівники.

У рамках зустрічі сторони обмінялися думками та ідеями щодо можливостей плідної двосторонньої підтримки, а також обговорили потенційні можливості співпраці Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та сільськогосподарських університетів в Пакистані.

НОЕЛЬ ІЗРАЕЛЬ ХОХАР відвідав науково-дослідний інститут круп'яних культур імені О. Алексеєвої, лабораторію садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою та експозицію з фотографіями відомих випускників університету. Особливий інтерес гостя викликав Музей хліба нашого закладу освіти, оскільки це перший Музей хліба у якому він мав нагоду побувати. На згадку про зустріч сторони обмінялися пам'ятними подарунками, а також посол був запрошений відвідати наш університет ще раз, щоб детальніше обговорити напрямки спільної співпраці з ректором Володимиром ІВАНИШИН.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ЗВО «ПДУ»
Анастасія Поліщук