Підведення підсумків за результатами стажування за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+

Згідно підписаної міжінституційної угоди між Закладом вищої освіти "Подільський державний університет" та Політехнічним університетом Картахени (Іспанія), доктор філософії, начальник відділу міжнародних зв'язків Анастасія ПОЛІЩУК та кандидат економічних наук, доцент, асистент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина БОРКОВСЬКА взяли участь у стажуванні в рамках програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ "Академічна мобільність для студентів та персоналу" у Політехнічному університеті Картахени. Стажування проходило з 8 до 12 травня 2023 року та було організовано у форматі “International Staff Week”, а саме тижня підвищення кваліфікації працівників, і передбачало обмін досвідом колег із різних країн світу.


Згідно програми стажування представники університету брали участь у різних обговореннях, що стосуються організації міжнародної академічної мобільності як студентів так і працівників, семінарах, воркшопах, мали чудову нагоду перейняти досвід від іноземних колег та обмінятися контактами для подальшої комунікації. Окрім перебування в Картахені відвідано також Університет Мурсії (м. Мурсія), де ознайомилися з закладом вищої освіти та його історією.


Під час зустрічей у UPCT обговорювалися напрями подальшої діяльності Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" та Політехнічного університету Картахени з представниками відділу міжнародних зв'язків як щодо академічної мобільності, так і співпраці у освітній та науковій сферах.


Було організовано також зустріч із деканом економічного факультету із метою обговорення перспектив майбутньої співпраці у даному напрямі.


Учасники програми Erasmus+ "International Staff Week" у Політехнічному університеті Картахени отримали відповідні сертифікати.


Окрім робочих зустрічей програма стажування передбачала спільне відвідування історичних та культурних пам’яток Картахени та Мурсії. Отож Erasmus+ дає можливість не лише підвищити свій професійний рівень, а й і отримати нові знання, уміння та навички комунікацій на міжнародному рівні, розширити міжнародні зв'язки для майбутньої співпраці, а також ознайомитися з культурою інших країн.


Представники Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" мали нагоду зустрітися зі здобувачкою нашого Закладу Дариною КОВТУНЕНКО спеціальності 071 "Облік і оподаткування", яка на даний час навчається у Політехнічному університеті Картахени за програмою Erasmus+, дізнатися про успішність та обговорити всі деталі її навчальної діяльності.

 

Начальник відділу міжнародних зв'язків, доктор філософії

Анастасія ПОЛІЩУК