Навчальний візит до HAUTE ECOLE DE LA PROVINCE DE LIEGE, Бельгія завершився

13 жовтня завершився навчальний візит науково-педагогічних працівників Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» до Вищої школи провінції Льєж, Бельгія відповідно до програми UNIgreen, робочий пакет 5 «Diversity, Inclusiveness and Multiculturalism» (Різноманітність, Інклюзивність та Мультикультуралізм). Участь української делегації, яку представляли два заклади вищої освіти, а саме ЗВО «ПДУ» та НУБіП, відбулася завдяки партнерським стосункам з Варшавським університетом природничих наук SGGW, який є учасником Європейського Альянсу у даній програмі.

Представники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» Леся ШЕЛУДЧЕНКО та Валерій НЕСТЕРЕНКО разом з делегацією мали змогу відвідати  Campus Gloesener, Campus La Reid, Pedagogical farm ознайомитися з сучасними лабораторіями, бібліотекою, фермерським господарством, поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками та заслухати наукові проєкти, над якими працюють здобувачі освіти. Окрім того, учасникам навчального візиту була проведена екскурсія по визначним місцям  міста Льєж: Prince Bischop's palace та Citadelle Hillsides.

Загалом варто відмітити, що заклад HAUTE ECOLE DE LA PROVINCE DE LIEGE повністю відкритий до співпраці із ЗВО «ПДУ».

Матеріал підготували Леся ШЕЛУДЧЕНКО та Валерій НЕСТЕРЕНКО