International Staff Week Erasmus+

 8 травня 2023 року в Політехнічному університеті Картахени (м. Картахена, Іспанія) в рамках програми Еразмус+ "Академічна мобільність для студентів та персоналу" відбулося відкриття International Staff Week, яке об’єднало понад 70 учасників з усіх куточків світу та України.
Від Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" участь в академічній мобільності з метою стажування взяли доктор філософії, начальник відділу міжнародних зв'язків Анастасія ПОЛІЩУК та кандидат економічних наук, доцент, асистент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина БОРКОВСЬКА.
Розпочався даний захід із вітального слова проректора з міжнародних зв'язків та інтернаціоналізації, професора Рафаеля ТОЛЕДО, продовжилася подія виступами керівника міжнародного відділу Беатріс МАРІН, координатора Європейського університету технологій, професора Джавіера БАЙО, координаторки вхідної академічної мобільності Каріни ТАРДИ, які ознайомили учасників з різними напрямами роботи у сфері міжнародних обмінів.
Також учасники мали можливість відвідати заняття з іспанської мови та поглибити свої знання про культуру Іспанії.
Представники від Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" мали змогу поспілкуватися з партнерами з Політехнічного університету Картахени, а також вдалося познайомитися з іншими учасниками програми з різних країн світу з метою налагодження міжнародних зв'язків.
Перший день Міжнародного тижня завершився цікавою та пізнавальною екскурсією старовинним містом Картахени із багатою історією та традиціями.

Начальник відділу міжнародних зв'язків

Анастасія ПОЛІЩУК