Фінальний навчальний візит до SGGW (м. Варшава, Польща) за міжнародним проєктом UNIgreen-UA

 


 Представники Закладу вищої освіти “Подільський державний університет” проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА та начальник відділу міжнародних зв'язків, доктор філософії Анастасія ПОЛІЩУК, в рамках завершального навчального візиту “Staff Week” до SGGW з 03.12.23 р. до 08.12.23 р.відвідали семінари та воркшопи з управління міжнародними проєктами та проєктного спілкування у міжкультурному середовищі.

 Під час візиту було висвітлено ряд питань для розвитку подальшої співпраці між університетами платформи проєкту UNIgreen+UA та обговорено питання щодо можливостей та перспектив участі ЗВО “ПДУ” у майбутніх міжнародних проєктах, сплановано подальші спільні дії, координовані SGGW. Представники українських закладів вищої освіти визначили всі переваги та ризики реалізації проєктів та запропонували шляхи їх вирішення.

 В результаті відвіданих семінарів та воркшопів була проведена робота в підгрупах, зосереджена на сферах: 1) Інтернаціоналізація, 2) Викладання, 3) Зелена інфраструктура.

 В цих рамках було проаналізовано вищезазначені сфери в межах:

• Визначення сучасного стану (включаючи обставини воєнного часу) щодо функціонування конкретної території в Україні.

• Визначення основних викликів, які постають на відповідній території, також у контексті воєнного часу.

• Виявлення можливостей для конкретної території, розгляд співпраці з UNIgreen.


Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності,

доктор економічних наук, професор,
БЯЛКОВСЬКА Оксана Антонівна

Начальник відділу міжнародних зв'язків, доктор філософії,
ПОЛІЩУК Анастасія Василівна