Профорієнтаційний захід кафедри математики, інформатики та академічного письма

Одним з основних напрямків виховної роботи кафедри математики, інформатики та академічного письма  безперечно що є профорієнтаційна, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем, майбутньої професії, яка буде сприяти найефективнішим засобом розвитку рівня людини як фахівця, людини, що проявляє соціально-економічну ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежності. Важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги професії, про нові професійні можливості у кар’єрному зростанні.

04 травня на базі Кам’янець- Подільського ліцею №17 доцентами кафедри математики, інформатики та академічного письма Мушеник І.М. та Марчук Н.А. з метою профорієнтаційної роботи була проведена зустріч із випускниками 11 класів.  Під час нашого спілкування були обговорені питання щодо переваг навчання в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет». Йшлося й про перелік конкурсних дисциплін, необхідних для вступу у 2023 році; терміну навчання; можливостей навчання за програмою подвійних дипломів; стажування та проходження практики за кордоном. Учням було роздано буклети з інформацією щодо вступу до університету.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Інформацію підготувала доцент кафедри
математики, інформатики та академічного письма
Мушеник І.М.