Профорієнтація навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти 27 вересня 2021 року

27 вересня 2021 року доцент кафедри іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету, Роляк Ангеліна Олексіївна, провела профорієнтаційну бесіду з ліцеїстами Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Незважаючи на те, що аудиторія складалась переважно з тих, хто обрав військову спеціальність, присутні були зацікавлені у здобутті як базової, так і другої освіти, перехресним вступом, навчанням заочно, а також можливістю отримати ступінь магістра в ПДАТУ. Загальна кількість ліцеїстів – 12. Кількість зацікавлених осіб,  які написали номер телефону для групи в Telegram – 1.

Застосовані методи профорієнтаційної роботи:

1. Надання інформації майбутнім абітурієнтам, у формі діалогу-дискусії, про умови вступу до університету, перелік предметів ЗНО, про спеціальності за якими ведеться підготовка фахівців, особливості організації навчального процесу, умови проживання в гуртожитках, можливості та види студентського дозвілля (наукові студії, спортивні секції, гуртки), матеріально-технічне забезпечення та можливість стажування і проходження практики за кордоном, подвійних дипломів тощо;
  2. Поширення роздаткового матеріалу про ПДАТУ (університетські вісники).
  3. Профорієнтаційна діагностика (анкетування).

Директор навчально-наукового інституту
заочної і дистанційної освіти,