Профорієнтаційна робота в загальноосвітній школі №12 I-III ступенів ім. Л.Дмитренка м. Кам'янця-Подільського

21 листопада 2019р. активна група навчально-наукового інституту дистанційної освіти у складі кафедр: математичних дисциплін, інформатики і моделювання – зав. каф. Громик А.П., доц. Семенишина І.В.; теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін – зав. каф. Кіріка Д.В., іноземних мов – зав. каф. Гуменюк І.І. з метою профорієнтаційної діяльності відвідали учнів 10-11класів загальноосвітньої школи №12 I-III ступенів ім. Л.Дмитренка м. Кам'янця-Подільського.

Старшокласникам було надано вичерпну інформацію про Подільський державний аграрно-технічний університет. Акцент було зроблено на основній інформації щодо можливостей та перспектив навчання в університеті: навчання та навчально-виробнича практика як в українських, так і закордонних аграрних структурах; семестрове навчання в польських закладах вищої освіти; поглиблене вивчення іноземних мов у співпраці з Корпусом миру США в Україні тощо. Викладачі ПДАТУ наголосили на перспективності та затребуваності на ринку праці конкурентоздатних спеціалістів у галузі сільського господарства як рушійної сили економічного розвитку України.

Потенційних абітурієнтів зацікавила детальна інформація про ЗВО таких як: умови вступу та перелік предметів для складання ЗНО, можливості участі в міжнародних академічних обмінах,  навчання на військовій кафедрі тощо.

Прес-центр ПДАТУ