Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but news/2021/december/28/1/img is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Профорієнтаційна робота кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти

Вже традиційно викладачі кафедри права, професійної та оціально-гуманітарної освіти відвідують освітні середні і професійні заклади Дністровського району Чернівецької області з профорієнтаційною метою. Цього тижня це був один із провідних закладів освіти  м. Хотин - Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5. Доценти Діана КІРІКА та Оксана ЛЯСКА зустрілися з учнями 10 та 11 класів, яким розповіли особливості вступу до Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», можливості здобуття у ньому подвійного диплому, перспективи навчання за індивідуальними програмами, можливості працевлаштування під час здобуття вищої освіти. Розмова була надзвичайно плідною, атмосфера позитивною, а результати перспективними. Учні – наші перспективні абітурієнти- заповнили розроблені Центром виховної роботи анкети, чим дали зрозуміти, що їх цікавлять події, пов'язані зі вступом до університету.

Надзвичайно вдячні керівництву школи – директору Наталії СІНОГАЧ та заступнику директора Ользі Осіповій - за злагодженість роботи, обмін думками щодо розв'язання проблем в освіті, інноваційні ідеї в побудові нашої профорієнтаційної роботи.

{gallery}news/2021/december/28/1/img{/gallery}