Оголошено конкурс стартап-проєктів ECO-FRIENDLY

Регіональним акселератором GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника оголошено конкурс стартап-проєктів ECO-FRIENDLY. Метою конкурсу є консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері «чистих» технологій.

Заявки на участь приймаються до 25 липня.

До участі запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, до сфери інтересів яких належать питання впровадження «чистих» технологій.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету. Важливо – стартап-проєкти не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники конкурсу отримають:

• фінансову підтримку від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєкту (для переможців конкурсу стартапів призовий фонд складає 2 500 USD);
  • коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;
  • можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках;
  • програму менторингу від міжнародних та національних експертів;
  • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;
  • залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;
  • підтримку в пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Докладніше про конкурс можна дізнатися за покликанням або за телефоном + 38 (095) 699 17 85, Любомир Никируй (координатор проєкту), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..