Зустріч з захисниками України

17.02.2022р. трудовий колектив Навчально-наукового інституту енергетики Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» провів зустріч з захисниками України майором ЗСУ центру розмінування м. Кам'янця-Подільського Романович Андрієм Володимировичем та Гищуком Богданом Васильовичем, де обговорювалася нова Стратегія національної безпеки України, визначаючи також пріоритети національних інтересів України та національної безпеки, а також напрями забезпечення цих пріоритетів.

Стратегія національної безпеки України визначає пріоритетні завдання правоохоронним, спеціальним, розвідувальним та іншим державним органам відповідно до їх компетенції, зокрема – активна та ефективна протидія розвідувально-підривній діяльності, спеціальним інформаційним операціям та кібератакам, російській та іншій підривній пропаганді. А основним завданням розвитку системи кібербезпеки вважається гарантування кіберстійкості та кібербезпеки національної інформаційної інфраструктури в умовах сучасної цифрової трансформації. Крім цього нова Стратегія національної безпеки України визначає завдання реформування й розвитку сектору безпеки і оборони, зокрема – завершення створення національної системи кібербезпеки, формування сучасних спроможностей суб'єктів забезпечення кібербезпеки і кібероборони та зміцнення системи їх координації.

Відповідальний з виховної та організаційної роботи навчально-наукового інституту енергетики
Микола ВУСАТИЙ