Проведено засідання круглого столу

Важливою умовою організації навчального процесу є необхідність ознайомлення здобувачів вищої освіти із сучасними тенденціями енергозберігаючих технологій. Саме тому було підписано договір про творчу науково-технічну співпрацю між кафедрами енергозберігаючих технологій і енергетичного менеджменту Подільського державного аграрно-технічного університету та відділом селекції і сталих технологій вирощування та переробки біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН.

У рамках науково-технічної співпраці в Навчально-науковому інституті енергетики 5 листопада було проведено засідання круглого столу, на який завітав доктор с.-г. наук, завідувач лабораторією технології вирощування біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН Михайло ГУМЕНТИК. Викладачі навчально-наукового  інституту енергетики ПДАТУ з цікавістю ознайомилися із сучасними технологіями в енергозбереженні. Особливий інтерес  викликала тематика з використання утилізації відходів із принципом циклонно-вихрового потоку вакуумного типу. Застосування даної інноваційної технології дає можливість здійснювати процес переробки відходів з отриманням теплової та електричної енергії.

У майбутньому викладачі навчально-наукового  інституту енергетики ПДАТУ зможуть поділитися здобутим досвідом з енергозбереження із здобувачами вищої освіти університету.

Завідувач кафедри енергозберігаючих технологій
та енергетичного менеджменту