Одним із важливих кроків у житті є вибір професії

Одним із важливих кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – це є одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Саме з цією метою,  7 жовтня 2021 року заступник директора навчально-наукового інституту енергетики Думанський Олександр Васильович і викладач Вільчинська Дарія Володимирівна і разом із представниками студентського самоврядування Добжанською Є.О, Шестріковим С.В., Яворськии Б.Б. відвідали Кам'янець-Подільську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики.

Майбутнім абітурієнтам була надана інформація про умови вступу до університету, про спеціальності за якими ведеться підготовка фахівців, особливості організації навчального процесу, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, матеріально-технічне забезпечення та можливість стажування і проходження практик за кордоном.

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор