Україно, моя ти єдина

Цього року в нас ювілей – нашій державі виповнюється 30 років. Це мало навіть за людським міркам. Однак, останні 30 років української історії – це результат багатовікової боротьби українського народу за незалежність, зусиль, спрямованих, насамперед, на збереження власної самобутності, мови, багатющої культури, традицій, власного світогляду й всього того, що називається «душею народу». Без цих зусиль, без праці і боротьби за щасливе майбутнє, здійснених мільйонами наших предків, наших братів і сестер, Україна б не повстала ніколи.

Відзначаємо 30 років нашої Державності. Зараз нам усім як ніколи важливо усвідомити, що саме від нас залежить розвиток і процвітання чудової країни: багатої, великої, такої різної за природою і культурою її жителів, але рідної і дорогої для нас усіх. Отже, все в наших руках!

До свята у відділі бібліографії наукової бібліотеки нашого університету розгорнуто книжкову експозицію, присвячену основним етапам національного державотворення. Вона складається з книг, кожна з яких присвячена окремому етапу творення Української держави та розбудови нації. Від Антського царства (за Грушевським) і до подій наших днів – безліч подій і персоналій віднайде на їх сторінках уважний читач, адже їх автори – ті, хто розуміє нашу державність так, як розуміємо її ми.

Директор наукової бібліотеки ПДАТУ
Артур Михайлик