Міжнародний день дарування книги став щедрим на дари

14 лютого – день, який славиться не лише валентинками, солодощами,  але й даруванням книг.

Саме цього дня працівники центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку разом із відповідальними з виховної роботи факультетів та інститутів долучились до акції дарування книг науковій бібліотеці ЗВО «ПДУ». У результаті бібліотека Подільського державного університету отримала в дарунок близько 300 книг. Варто відзначити доцента Навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти (кафедра математики, інформатики та академічного письма) Ірину Мушеник, яка презентувала 200 книг із особистої домашньої бібліотеки.

Переконані, що подаровані підручники, посібники, довідники принесуть користь як науково-педагогічним працівникам так і здобувачам університету.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку