Знайомство з організацією діяльності органів Пенсійного фонду

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Сервісний центр обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Метою заходу було ознайомити студентську молодь із організацією діяльності органів Пенсійного фонду та підвищити рівень знань студентів щодо функціонування системи пенсійного забезпечення. Дуже змістовну та цікаву інформацію студентам надала Оксана ДРАБИК– начальник сервісного центру обслуговування громадян.

Майбутнім фінансистам розповіли про важливість працювати легально, адже страховий стаж зараховується для обчислення пенсій лише в разі офіційного працевлаштування.

Студенти довідалися про пенсійні електронні сервіси вебпорталу, а саме: про можливість призначення пенсії в «один дотик», користування мобільним додатком  «Пенсійний фонд України у смартфоні». Також студенти поцікавилися інформацією щодо проходження практики та працевлаштування. Зустріч видалась дуже цікавою та  корисною.

Асистент кафедри фінансів,

банківської справи, страхування та ЕПС