Підсумки проведення VІІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції науковців та здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми управління та адміністрування: теоретичні і практичні аспекти»

4 травня 2023 року кафедрою менеджменту, публічного управління та адміністрування Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» було проведено VІІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію науковців та здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми управління та адміністрування: теоретичні і практичні аспекти» при організаційній підтримці ректорату університету, керівництва навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів та активної співпраці з Академією прикладних наук у Познані (Польща), Аграрним університетом (UR) (м. Краків, Польща), Варшавським університетом природничих наук (SGGW) (Польща), Університетом прикладних наук в Тарнові (Польща), Університетом торгівлі і послуг в Познані (Польща), Університетом Південної Богемії в Чеських Будейовіцах (Чеська республіка), Університетом Данубіус (Словацька Республіка), Комратським державним університетом (Республіка Молдова), Державним аграрним університетом Молдови (Республіка Молдова), Політехнічним університетом Картахени (Іспанія), Національним науковим центром «Інститут аграрної економіки», Миколаївським національним аграрним університетом, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», Хмельницьким національним університетом та іншими навчальними закладами.

Відкрила конференцію проректор з навчальної, науково-інноваційної  та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор,  Оксана БЯЛКОВСЬКА. У своїй промові вона підкреслила особливу важливість проведення таких заходів серед науковців і здобувачів з точки зору актуальності розгляду і аналізу перспектив розвитку сучасного управління соціально-економічними процесами в умовах війни та в поствоєнний період, а також трансформації системи менеджменту в контексті реагування на виклики сьогодення. Директор навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів, заслужений економіст України, професор Микола МІСЮК наголосив на необхідності врахування нових умов в контексті подальшого розвитку управлінської наукової думки та практичної діяльності, а також побажав усім учасникам конференції насиченої та плідної роботи, цікавих доповідей та активної дискусії. До вітання директора приєдналася модератор конференції, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алла ЧИКУРКОВА, яка побажала учасникам конференції цікавих наукових відкриттів у теорії та практиці сучасного менеджменту, публічного управління та адміністрування.

На конференції були розглянуті такі тематики:

1. Управління соціально-економічними процесами в умовах війни та в поствоєнний період.
  2. Трансформація системи менеджменту в контексті реагування на виклики сьогодення.
  3. Сучасна парадигма стратегічного, кадрового, інноваційного, фінансового та страхового менеджменту.
  4. Галузеві та регіональні аспекти менеджменту.
  5. Управління проектами та програмами розвитку соціально-економічних систем в умовах євроінтеграційних процесів.
  6. Публічне управління та публічна служба.
  7. Державна політика та врядування.
  8. Публічне та ділове адміністрування.
  9. Проблеми маркетингу і логістики в умовах глобалізації.
  10. Сучасні інформаційні технології в управлінні. Цифровий розвиток та електронна демократія.
  11. Правове, документаційне та обліково-аналітичне забезпечення управлінських рішень.

Доповідачі представили актуальні та змістовні доповіді, а також відзначилися цікавою подачею матеріалу. Організаційний комітет конференції кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування відзначив високий рівень доповідей Dr. Grzegorz KONIECZNY, Dr. Paulina KOLISNICHENKO (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych; Poznań, Polska), Марії ДИХИ, доктора економічних наук, професора, професора кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі (Хмельницький національний університет); Світлани СУДОМИР, доктора економічних наук, професора, професора кафедри економіки і менеджменту (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»).

Цікавими та актуальними були доповіді і презентації здобувачів Євгена РОМАНЕНКА, Світлани ОГАНЕСЯН, Єгора ЛАТОШКІНА, Віки СВИСТУН.

Підсумки наукових пошуків учасників конференції після рекомендації до опублікування вченою радою ЗВО «ПДУ» будуть розміщені у формі електронного збірника матеріалів конференції в PDF-форматі на сайті та репозитарію університету.

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам за чудову роботу та бажає успіхів у подальших наукових пошуках!

Завідувач кафедри менеджменту,
публічного управління та адміністрування,