В обласній раді привітали кращих науковців Хмельниччини

Цьогоріч, вже всімнадцяте, до Дня науки визначаються переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Із 9 наукових установ, традиційно були і представники Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

У рамках конкурсу усі роботи були представлені у чотирьох номінаціях: «Прикладні фундаментальні науково-дослідні роботи (технічного профілю)», «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук», «Монографії, підручники і навчальні посібники», «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених».

Оцінювались науково-дослідні роботи за такими критеріями: актуальність проблеми, наукова новизна та обґрунтованість підбору і методів дослідження, наукова цінність і новизна одержаних результатів, практична цінність результатів для області та України, економічний ефект від впровадження, очікуваний економічний ефект для області.

Надзвичайно приємно, що із 38 науковців наша колега ЦВІГУН Інна Анатоліївна, доктор  економічних  наук,  професор, завідувачка кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів виборола перше місце в номінації «Монографії, підручники та навчальні посібники» із науковою працею «Загрози демографічній безпеці України».

Щиро вітаємо Інну Анатоліївну і зичимо подальших наукових здобутків на науково-освітянській ниві!

Тримаємо освітній фронт! Слава Україні!

Відповідальна з наукової та міжнародної діяльності ННІБФ
Юлія ГАЙБУРА