Співпраця університетів – синергія досвіду!

У форматі Всеукраїнського круглого столу 23 травня 2023 року відбулася онлайн зустріч науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти та практиків. Тематичний напрям дискусії: "Розвиток підприємництва: сучасні тренди, виклики та перспективи". У роботі круглого столу взяли участь здобувачі Подільського державного університету (м. Кам'янець-Подільський), Львівського торговельно-економічного університету, Львівського державного університету внутрішніх справ та Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса), учасники наукового гуртка "Центр креативного підприємництва та лідерства" кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

До учасників звернулись професори Юрій ЛОПАТИНСЬКИЙ, Оксана ЗИБАРЄВА (м. Чернівці), Ярослав ПУШАК, Ігор МІЩУК (м. Львів), Ольга КАЛАМАН (м. Одеса), Оксана БЯЛКОВСЬКА, Наталія КОРЖЕНІВСЬКА (м. Кам'янець-Подільський) з побажаннями не зупинятись на досягнутому, реалізовувати інноваційні ідеї на практиці, спільними зусиллями творити майбутнє вільної успішної України.

Доповіді учасників, присвячені проблемам синергії взаємозв'язку сфер виробництва та послуг, економічної безпеки та ризиків підприємництва, альтернативної енергетики, пенсійного забезпечення, мотивації праці, використання Інтернету речей у бізнесі, пошуку інструментів стимулювання стійкого розвитку аграрного підприємництва та торгівлі викликали широку дискусію в аудиторії.

За підсумками круглого столу учасниками було висунуто пропозиції щодо подолання викликів підприємницької діяльності сьогодення, розвитку нових видів бізнесу, кадрового забезпечення національної економіки, а також наголошено на активізації досліджень у сферах цифровізації підприємництва, соціальної відповідальності бізнесу, розвитку державно-приватного партнерства.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Наталія КОРЖЕНІВСЬКА