Подільський державний університет: участь у формуванні регіональної Мережі знань Національної туристичної організації України

З метою забезпечення неперервності між освітою та практичною компонентою у сфері туризму та екології, а також формування регіональної Мережі знань Національної туристичної організації України, представників Подільського державного університету Аллу Печенюк та Ольгу Коруняк було запрошено у Хмельницьку обласну державну адміністрацію для засідання у робочій групі, яку очолила директор Департамету освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія Басюк.

Робоча група сформована із представників органів влади, освіти, науковців, бізнесу та громадянського суспільства. На порядку денному стояли організаційні питання створення ефективної інституції, яка би генерувала та поширювала найкращі вітчизняні і світові практики та теоретичні розробки в сферу туризму та екології.

Оскільки Подільський державний університет має всі необхідні ресурси (як інституційну спроможність, так і кадровий потенціал із значними напрацюваннями у питаннях екології та розвитку туризму) представники університету висловили підтримку ініціативи та надали конкретні пропозиції щодо стратегічних аспектів формування та розвитку регіональної Мережі знань Національної туристичної організації України.

Вітаємо всіх причетних до започаткування гарної справи!

Кандидатка економічних наук, доцент
Алла Печенюк