Підписано договір про співпрацю між Департаментом соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради  та Закладом вищої освіти «Подільський державний університет»

Якісна підготовка здобувачів вищої освіти, яка б максимально відповідала сучасним вимогам ринку та роботодавцям, неможлива без забезпечення тісного взаємозв’язку та взаємодії між органами регіональної соціальної політики та викладацькою і студентською спільнотою. Саме тому викладачами кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування було ініційовано підписання договору про співпрацю між Департаментом соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради та Закладом вищої освіти «Подільський державний університет». Договір підписали ректор нашого університету, доктор економічних наук, професор, академік НААН, заслужений працівник сільського господарства України Володимир ІВАНИШИН і директор департаменту Петро СЕРЕДА.

Метою підписання є реалізація проєктів у сфері сприяння зайнятості молодих фахівців, інформування студентів Університету про стан і основні тенденції локального ринку праці, в тому числі, попит і пропозицію на робочу силу, вимоги роботодавців до шукачів роботи, діяльності, спрямованої на створення нових робочих місць, проведення системи заходів щодо соціального захисту молоді. Підписання документу для обох сторін засвідчує факт продовження тривалої плідної науково-освітньої співпраці, взаємну зацікавленість у спільному розвитку освітнього, наукового й інноваційного потенціалу студентської молоді та представників наукової спільноти, проведенні спільних наукових досліджень.

Під час зустрічі обговорено шляхи подальшої співпраці, реалізації спільних проєктів та можливості використання досвіду навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів під час здійснення заходів, спрямованих на реалізацію ефективної соціальної політики і захисту населення.

В обговоренні подальших напрямів співпраці, проходження практик, можливостей підвищення кваліфікації також взяли участь начальник відділу господарського обліку, архівного та документаційного забезпечення Аліна ФОРМАНЧУК і начальник відділу соціальної підтримки роботодавців та працівників міста Тетяна КОСТАШ, які є випускниками нашого університету спеціальності 281 «Публічне управління  та адміністрування».

У межах зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці.

Інформацію підготувала

завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алла ЧИКУРКОВА