АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ERASMUS+

З 15 до 19 травня 2023 року Олег КУЧЕР доцент, кандидат економічних наук, асистент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування взяв участь у програмі Erasmus+ КА 1 – «Мобільність персоналу для викладання» в Університеті прикладних наук у Тарнові, м. Тарнов, Польща.

У процесі реалізації програми проведено лекції на теми: «Стратегії становлення розвитку біоекономіки», «Формування ринку відновлюваних джерел енергії», «Система сертифікації сталого виробництва біопалива та біорідин», «Вплив маркетингу на діяльність сільськогосподарських підприємств» для студентів спеціальності «Адміністрування».

Окрім цього, обговорили питання щодо подальшої співпраці та можливостей спільних дослідницьких проєктів з керівником відділу міжнародних зв’язків Анною Стефанович-Косов та відповідальною за реалізацію програми Еразмус + Октавією Коралевскою.

-_1