25 квітня 2023 року відбулась І Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах цифрової економіки», яка організована кафедрою обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

У конференції взяли участь науковці з Києва, Львова, Запоріжжя та Кам’янець-Подільського. Обговорювалися актуальні питання з обліково-інформаційного забезпечення систем управління підприємствами, організації й удосконалення фінансового, управлінського та податкового обліку, подолання проблемних питань розвитку економічного аналізу, аудиту і контролю.

За результатами конференції сформовано збірник матеріалів конференції.

Відповідальна по науковій роботі кафедри обліку,
оподаткування та технологій електронного бізнесу
Світлана САВІЦЬКА

Screenshot_5