Участь викладачів в агропікніку-21

9 вересня 2021 року у м. Хмельницькому відбувся агропікнік за ініціативи представництва ТОВ « Компанія Лан» (офіційний дилер СLAAS).

За сприяння ректора ПДАТУ Володимира Іванишин та декана інженерно-технічного факультету Юрія Панцира в роботі  агропікніка брали участь співробітники інженерно-технічного факультету  Юрій Павельчук і Василь Бурдега (кафедри «Агроінженерії і системотехніки» та «Технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін». Серед присутніх були і виробники сільськогосподарської продукції, інженерної служби – випускники різних років ПДАТУ.

На заході були представлені сучасні сільськогосподарські машини для внесення добрив і машини для хімічного захисту рослин фірми AMAZONE ґрунтообробної техніки фірми LEMKEN, зернозбиральної фірми  СLAAS.

Також  відбувалася демонстрація роботи машин для внесення мінеральних добрив та машини для захисту рослин одного із лідерів виробництва машин – фірми AMAZONE, були представлені презентації точного землеробства і машин для внесення добрив.

У Хмельницькому представництві ТОВ «Компанія Лан» на керівних та інженерних посадах працюють чимало випускників ПДАТУ різних років, які висловили вдячність рідному університету і особисто ректору заслуженому працівнику сільського господарства, член-кореспонденту УААН Володимиру Васильовичу Іванишин за підготовку фахівців-інженерів у стінах рідної Alma mater, і зв'язок із сучасним  сільськогосподарським виробництвом.

Заступник декана
інженерно-технічного факультету