Нагородження з нагоди Дня фізичної культури і спорту

9 вересня – День фізичної культури і спорту України – дуже важливе свято для всієї країни, яке приурочене всім спортсменам України, як професійним, так і простим любителям, а також усім тим, хто пропагує та провадить здоровий спосіб життя. Основною метою цього свята є відзначення та підтримка спортсменів та тренерів, які присвятили своє життя розвитку фізичної культури та спорту.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту на стадіоні імені Григорія Тонкочеєва відбулись урочистості, у яких взяли участь представники різних спортивних дисциплін, які своєю роботою підкорюють вершини спортивної майстерності. Міський голова Михайло ПОСІТКО відзначив досягнення та відданість видатних спортсменів та тренерів міста за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, а також пропаганду здорового способу життя. Серед нагороджених спортсменів та викладачів міста були і викладачі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», а саме завідувач кафедри фізичного виховання Микола КУЖЕЛЬ та асистент кафедри фізичного виховання Сергій СТЕПАНКОВ.

Під час церемонії нагородження були висловлені слова подяки та вдячності нашим спортсменам та тренерам за їхню невтомну працю та відданість. Також були вручені грамоти та пам’ятні подарунки від місцевих органів влади та спонсорів, які підтримують розвиток спорту в нашому місті.