"Ла-Страда Україна" презентує тренінг на тему «Насильство в стосунках»

Агресивна поведінка у суспільстві є серйозною проблемою, яка має вплив на якість життя і добробут людей. Існує багато причин, які можуть сприяти агресивності, включаючи соціальні, психологічні і культурні фактори.

29 листопада 2023 р для здобувачів вищої освіти інженерно-технічного факультету спільно із тренеркою  національної тренерської мережі (компонент молоді) ГО "Ла-Страда Україна" Богданою Лисак проведено  тренінг на тему «Насильство в стосунках».

З 2013 року Громадська організація «Ла Страда-Україна» забезпечує роботу єдиної в Україні Національної гарячої лінії для дітей та молоді. Діти, підлітки та студентська молодь мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку в будь-яких складних життєвих ситуаціях, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами, соціальними працівниками та соціальними педагогами щодо ситуацій, які стосуються дітей та порушення їхніх прав.

В рамках тренінгу учасники мали змогу дізнатися більше про ознаки здорових та токсичних стосунків, правила роботи групи, ознаки насильства.  Мозковий  штурм «Що таке токсичні стосунки?» та практична вправа «Вежа стосунків» сприяли  жвавій дискусії, у якій взяли участь всі присутні.  Під час тренінгу здобувачі вищої освіти вдосконалювали командну єдність та роботу в групах.

 Ключовою частиною заходу була інформація тренерки  про Національну гарячу лінію для дітей та молоді і корисна пам’ятка ГО «Ла Страда-Україна».

 

 Відповідальна з виховної та організаційної роботи

інженерно-технічного факультету

Руслана СЕМЕНИШЕНА