Клуб Активної Громади на тему: «Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни».

13 вересня 2023 року координаторами ВІ «Активна Громада Кам'янець-Подільський» для здобувачів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» було проведено Клуб Активної Громади на тему: «Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни».

В організації Клубу та дискусії взяли участь студенти інженерно-технічного факультету, доцент кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін, відповідальна з виховної та організаційної роботи інженерно-технічного факультету, кандидат педагогічних наук Руслана Семенишена та асистент кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти, заступник директора навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти, кандидат юридичних наук Вікторія Рарицька.

Координатори проєкту ознайомили здобувачів із Планом відновлення України, який був презентований Прем'єр-міністром України у Лугано 4 липня 2022 року та аргументували важливість участі кожного небайдужого українця у його обговоренні. Під час дискусії учасники розглянули питання взаємодії Верховної Ради та громадян, шляхи для посилення їх взаємодії та зміцнення взаємної довіри органів державної влади і суспільства. Учасники поглибили свої знання про особливості роботи українського парламенту та народних депутатів, зокрема, в умовах правового режиму воєнного стану. Особливу увагу приділили обговоренню інструментів взаємодії громадян із народними депутатами.

Наприкінці зустрічі студенти виконали інтерактивне завдання «Намалюй ідеального депутата/депутатку». Усі групи завдання виконали успішно та презентували портрет учасникам дискусії.

Щиро дякуємо за співпрацю координаторам ВІ «Активна Громада Кам'янець-Подільський» Славку Полятинчуку та Галині Бойко.

  

Матеріал підготували

Вікторія Рарицька, Руслана Семенишена