День єднання на інженерно-технічному факультеті

Стосовно розпорядження МОН України від 14.02.2022 року кураторами Інженерно-технічного факультету були проведені дистанційно онлайн-зустрічі зі студентами на платформі Zoom ma Viber.

В ході зустрічей студентів було ознайомлено про заплановані заходи, що були оголошені МОН України щодо виконання Указу президента України від 14 лютого 2022 року №53/20221.

16.02 та 17.02.2022 року куратори 2 СТН курсу Корчак М.М. та Грушецький С.М. провели онлайн-зустріч зі студентами в профілі Zoomта ознайомили з основними пунктами Указу Президента України, а також провели розмову  із забезпечення медіаграмотності з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу, зокрема розглянуто актуальні гібридні загрози безпеці України (з досвіду ЄС і Східного партнерства).

Куратором 3 курсу спеціальності "Агроінженерія" Дудчак Т.В. було проведено онлайн-зустріч на тему: Єдність держави, та консолідація суспільства навколо територіальної цілісності України.

Куратори інших курсів інженерно-технічного факультету в ході розмови також ознайомили студентів з питаннями Указу Президента та довели студентів до відома. В цілому зустріч пройшла цікаво та інформативно.

Декан інженерно-технічного факультету
кандидат технічних наук, доцент