АГРОІНЖЕНЕРІЯ – ІСТОРІЯ, ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВА

4 грудня 2023 року здобувачам вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія» була проведена гостьова лекція «Агроінженерія – історія, проблеми сьогодення і перспектива». Лекцію проводив Андрій Іванович Борсук – менеджер компанії Maschio Gaspardo.

Гостьові лекції від виробників сучасної аграрної техніки, а також підприємств з сервісу та ремонту машин і обладнання значно підвищують фаховий професійний рівень не тільки здобувачів освіти. а і науково-педагогічних працівників.

Під час лекції всі присутні мали можливість детально ознайомитися із сучасною аграрною технікою, машинами, обладнанням і системами обробітку ґрунту, сівби та збирання сільськогосподарських культур.

Андрій Іванович у презентаційному режимі показав всю лінійку техніки, що виробляє компанія Maschio Gaspardo, яка є однією з провідних світових виробників аграрної техніки.

Лекція проходила у дискусійному режимі, здобувачі вищої освіти активно ставили питання і відповідали на запитання лектора.

При обговоренні результатів лекції Андрій Борсук надав свої пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійних програм за спеціальністю «Агроінженерія».

Щиро дякуємо керівництву компанії Maschio-Gaspardo Ukraine за надану можливість проведення гостьової лекції, а Андрію Івановичу за змістовну та корисну інформацію про сучасну передову аграрну техніку, обладнання та технічний сервіс і ремонт. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Завідувач кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін, 
гарант освітньо-професійної програми «Агроінженерія»
Василь ДУГАНЕЦЬ