Виїзне практичне заняття студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» на станції технічного обслуговування «СТО ТІР»

Теорія і практика завжди були та залишаються невід’ємними складовими повноцінного освітнього процесу. Для майбутнього фахівця який згодом прийде на виробництво практичні навики конче необхідні. І ні одна навчальна лабораторія для практичних чи лабораторних занять закладу вищої освіти не дасть стільки детальної достовірної інформації скільки студент може її почерпнути побувши в реальних умовах виробництва.

27 листопада 2023 року, зі студентами четвертого курсу інженерно-технічного факультету спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» було проведене виїзне заняття з дисципліни «Технологічне обладнання для обслуговування та ремонту автомобілів» на тему: «Шиномонтажне і шиноремонтне обладнання автопідприємств». на станції технічного обслуговування «СТО ТІР» (директор ГУМЕНЮК С.В.), яка спеціалізується на ремонті і технічному обслуговуванні вантажних автомобілів.

В процесі проведення практичного заняття майбутні фахівці ознайомилися з сучасним технологічним обладнанням (шиномонтажний стенд для вантажних коліс, напівавтоматичний шиномонтажний станок,  балансувальний стенд для вантажних автомобілів TW, пневматичні та гідравлічні домкрати), а також та інструментарієм шиномонтажного відділення.

До проведення заняття були залучені провідні фахівці станції технічного обслуговування, які досить змістовно і аргументовано дали відповіді на всі питання якими цікавились студенти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Заняття проведене на виробництві дало змогу здобувачам вищої освіти закріпити теоретичні знання отримані в закладі вищої освіти, а також отримати багато нової інформації, що стосується виробничих умов станції технічного обслуговування.

доцент кафедри тракторів, автомобілів
та енергетичних засобів
Віталій ПУКАС