Засідання студентського наукового гуртка «Фітодизайн середовища»

16 травня 2023 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Фітодизайн середовища» на тему: «Особливості створення квітників та догляд за ними». Студенти мали змогу спостерігати за особливостями побудови різних форм квіткових насаджень та потім відтворити це у власних роботах. Також студенти дізналися про символізм квіток та особливості їх використання у ландшафтному дизайні.

У ході заходу було розкрито на практиці особливості догляду за декоративними насадженнями та перспективи ландшафтної організації громадських просторів України.

Петро БЕЗВІКОННИЙ розповів про те, як правильно обрізати рослини, щоб вони зберігали свою форму та стали ще більш красивими. Відомо, що успішний догляд за декоративними насадженнями весною залежить від вміння поєднувати різні роботи, виконувати їх у потрібний час та правильно вибирати засоби догляду за рослинами. Учасники наукового гуртка обговорили новітні технології в топіарному мистецтві та засоби догляду за рослинами, які допомагають зробити процес озеленення ще більш ефективним.

Інформацію підготував кандидат сільськогосподарських наук

доцент кафедри садово-паркового господарства,

геодезії та землеустрою