Відбулася студентська науково-практична конференція «Сучасний стан зелених насаджень та їх екологічна роль»

Ліс – це символ багатства і могутності держави, її «зелене золото», це частина історії нашого чарівного краю, людської долі, це спадок минулих поколінь, це надбання сучасного суспільства, це майбуття прийдешніх поколінь.

20 вересня 2021 року на кафедрі садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою відбулася студентська науково-практична конференція «Сучасний стан зелених насаджень та їх екологічна роль». Захід проводився з метою активізації участі студентів в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового та садово-паркового господарства. Його учасниками стали 23 представники спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» та 193 «Геодезія та землеустрій». Учасники конференції гідно презентували свої доповіді в галузі лісознавства, обмінялися досвідом із збереження і примноження лісових культур свого регіону та виявили високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам за достойне представлення проведеної роботи та бажаємо нових успіхів і досягнень.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування