Практична робота у Хмельницькій філії державної установи «Інституті охорони ґрунтів України»

В рамках предмету «Вступ до фаху», асистентом кафедри рослинництва, селекції та насінництва К. С. Небабою, була проведена практична робота у Хмельницькій філії державної установи «Інституті охорони ґрунтів України». Студенти 1 курсу спеціальності 201 «Агрономія» відвідали та детально ознайомилися зі специфікою роботи наукового інституту.

В. Л. КОЖЕВНІКОВА начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення еколого-агрохімічних досліджень, пояснила майбутнім агрономам необхідність і важливість для сільськогосподарського виробництва проведення контролю за якістю ґрунтів. Під час екскурсії провідні фахівці Інституту охорони ґрунтів України студентам розповіли та показали методику проведення відбору проб ґрунту в польових умовах, продемонстрували сучасні прилади на яких поетапно проводять хімічні аналізи ґрунту.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування