Одержання заслуженої винагороди від компанії БТУ-ЦЕНТР

Як вже зазначалось в попередньому повідомленні на сайті університету, 4 жовтня 2021 року компанія БТУ-ЦЕНТР організувала навчальну онлайн конференцію «Мікробні препарати – технології майбутнього» для студентів з аграрних вишів України.

Захід мав на меті ознайомити студентів та розповісти більше про діяльність БТУ-ЦЕНТР як лідера у виробництві мікробних препаратів, надійного роботодавця, а також про вплив біопрепаратів на ґрунтове середовище і мікробіоту, їх роль у захисті рослин.

Загалом до онлайн трансляції долучилися близько 200 студентів та аспірантів 10-ти ключових аграрних вишів України. Студенти факультету агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» також взяли участь в організованому заході. Найактивнішими були здобувачі вищої освіти 1 СТН курсу спеціальності Агрономія: Вікторія ЛАСТАВЧУК, Павло ШАНДРУК, Олег ШЕВЧУК, Дмитро СЛОБОДЯНЮК, які одержали подарунки від компанії-організатора та можливість у майбутньому пройти там стажування. Переможцем став Денис НІМЧУК, який набрав найбільшу кількість балів. Через карантинні обмеження студенти одержали свою винагороду тільки сьогодні.

Побажаємо їм не зупинятись на досягнутому, продовжувати успішно навчатись і професійно зростати!

Доцент кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін
Зоя ПУСТОВА