Науково-практичний семінар на тему: «Сучасні тенденції розвитку виноградарства на Поділлі»

5 листопада 2021 року на базі підприємства «Виноградна садиба Онищуків» було проведено науково-практичний семінар на тему: "Сучасні тенденції розвитку виноградарства на Поділлі" для студентів спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство».

Під час проведення заходу присутнім були представлені змістовні лекції у вигляді дискусійної полеміки та великий асортимент столових та технічних сортів винограду керівника організації Олександра Володимировича Онищука, який детально охарактеризував особливості ведення виноградарства на прикладі власного господарства.

Семінар був присвячений питанням перспективності вирощування сортів винограду в регіоні, програмам державної підтримки виноградарів, агротехнологічним аспектам вирощування винограду та інше.

Участь в семінарі взяли науково-педагогічні працівники кафедри садівництва і виноградарства факультету агротехнологій і природокористування, студенти спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство» та всі бажаючі.

Учасникам семінару було проведено екскурсію на теренах «Виноградна садиба Онищуків».

У рамках семінару-практикуму на демонстраційних ділянках виноградників було показано, як здійснюється обрізування винограду.

В  ході проведення заходу учасники цікавилися результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в галузі виноградарства і виноробства, задавали питання, пов'язані з інноваційними агротехнічними заходами, в т. ч. методами боротьби зі шкідниками та хворобами винограду.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування