Колекція сортів картоплі

Сприятливі погодно-кліматичні умови зумовили закладання польових дослідів аспірантом першого року навчання денної форми спеціальності 201 «Агрономія» ЗВО «ПДУ» Віталієм МУДРАКОВИМ під керівництвом професора Руслана М’ЯЛКОВСЬКОГО. Було закладено колекційну ділянку 13 різних нових сортів картоплі, які надали Інститут картоплярства НААН України. Тематика досліджень: «Удосконалення елементів сортової технології вирощування картоплі в умовах Лісостепу Західної України». На зазначеній колекційній ділянці представлено ряд суперелітних сортів картоплі української селекції: Слаута, Житниця, Фотинія, Родинна, Сингаївка, Базалія, Меланія, Містерія, Мирослава, Княгиня, Авангард, Тирас, Щедрик, які будуть використовуватись також для проведення практичних занять із дисципліни «Картоплярство».

Інформацію підготував завідувач кафедри
садово-паркового господарства,