ГУРТКІВЦІ ОТРИМУЮТЬ ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД

Лікарські рослини вже давно зайняли своє місце в житті людини. Багато століть вони були єдиними доступними лікарськими засобами. Навіть сьогодні багато хто нехтує фармакологічними препаратами і лікує захворювання травами. На сьогоднішній день, лікарські рослини – одна з найбільш перспективних і недооцінених ніш в аграрному бізнесі для України. Однак, наші землі мають значний потенціал до вирощування лікарських рослин. Проте, кожен вид є унікальним як за своїм призначенням, так і за умовами вирощування. Саме ці питання розглядаються на засіданнях гуртка «Лікарські рослини».

Студенти-гуртківці із задоволенням знайомляться з новими рослинами, вивчають строки, способи сівби (садіння), особливості росту та розвитку рослин, терміни і способи збирання лікарської рослинної сировини та інші цікаві питання.

Студенти 1 курсу спеціальності 201 «Агрономія» разом із НПП кафедри рослинництва, селекції та насінництва факультету агротехнологій і природокористування ЗВО «ПДУ» заняття гуртка наразі провели на дослідній ділянці. Власноруч розбили площу, внесли добриво і посіяли ряд лікарських рослин (чорнушку посівну, нагідки лікарські, васильки справжні та ін.). Саме практичні заняття у студентів викликають неабиякий інтерес. Можливо саме наші гуртківці «завтра» будуть культивувати лікарські рослини на виробництві…

Інформацію підготували: завідувач

кафедри рослинництва, селекції та насінництва

факультету агротехнологій і природокористування