День поля у компанії «Байєр»

15 червня викладачі кафедри екології, карантину і захисту рослин ПДАТУ  взяли участь у проведенні Дня поля компанією «Байєр», який відбувся на АгроАреніЗахід  у Тернопільській обл.

Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивною генетикою. Компанія виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Україні брендом DEKALB®, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер». 

Захистити культури від хвороб та шкідників, допоможе широкий спектр ЗЗР. У 2021 році компанія «Байєр» в Україні пропонує понад 80 видів засобів захисту рослин.

На агроарені можна було наочно побачити лінійку гібридів ріпаку бренду DEKALB®, різні системи захисту буряків, пшениці, кукурудзи від шкідників, хвороб та бур'янів.  Також можна було побачити цікаві досліди з вивчення строків сівби гібридів ріпаку, кукурудзи, соняшнику, ефективності різних добрив та їх доз внесення при сівбі соняшнику та кукурудзи. Фахівці компанії ділились досвідом застосування своїх продуктів, відмічали найбільш ефективні системи захисту сільськогосподарських культур від шкодочинних об'єктів.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування
Коруняк О.П.