Запрошуємо на конференцію «Актуальні проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку, аналізу, контролю й оподаткування в Україні: сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку» 25 жовтня 2021 року

Кафедра обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує Вас до участі у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку, аналізу, контролю й оподаткування в Україні: сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку», що відбудеться 25 жовтня 2021 року.

До обговорення на конференції пропонуються питання:

1. Актуальні питання теорії і практики бухгалтерського обліку і звітності в Україні
  2. Аудит в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку.
  3. Сучасні методики контролю та аналізу для обґрунтування управлінських рішень
  4. Сучасні управлінські та соціально-економічні аспекти розвитку України
  5. Інформаційні технології в організації бухгалтерського обліку, економічного аналізу і аудиту
  6. Фінансово-облікове забезпечення діяльності суб'єктів ё господарювання

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Форма участі в конференції: заочна (дистанційна)

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА

Для участі в конференції необхідно до 15 жовтня 2021 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1. Заявку на участь (за формою, що додається);
  2. Тези доповідей в електронному вигляді

Файли назвати за прикладом: Petrenko_Zayava; Petrenko_Tezy.

З вимогами до оформлення матеріалів та зразком оформлення тез доповідей можна ознайомитись у прикріпленому файлі запрошення.

Доповіді будуть опубліковані 28 жовтня у формі електронного збірника матеріалів конференції на сайті університету

Контакти оргкомітету конференції:

Подільський державний аграрно-технічний університет,
вул. Шевченко, 13, м. Кам`янець-Подільський
тел. 097 566 46 41

Інна ЦВІГУН,
завідувач кафедри обліку, оподаткування та  технологій електронного бізнесу