Святкуємо День студента в дистанційному форматі

В університеті День студента завжди відбувається по-особливому, проте із збереженням багаторічних традицій. Зазвичай студентський актив завжди вирізняється своєю оригінальністю.

Уже другий рік створюються відповідні умови для того, щоб здобувачі та викладачі віднаходили нові можливості для відзначення Дня студента. В умовах сьогодення, освітній процес та дозвілля університету працює у дистанційному форматі, адже головним є здоров'я всіх учасників освітнього процесу!

Саме тому святкові заходи за різними напрямами відбуватимуться у соціальних мережах університету!

Закликаємо усіх приєднатись до заходу «День студента-21». Долучайтеся до всіх активностей! Відмічайте університет у своїх постах та сторіз @pdatu_official.

Працюючи в онлайн-форматі, то й свято ми можемо подовжити у термінах. Тому у Подільському державному аграрно-технічному університеті  оголошуємо днями святкування Дня студента 15-18 листопада 2021 року!

1. Пропонуємо наступний перелік активностей, до яких очікуємо долучення здобувачів ПДАТУ: Челендж між здобувачами ПДАТУ (коротенька відео-презентація привітання зі святом з подальшим розміщенням у соціальних мережах із позначенням @pdatu_official) #студентствопдату.

Стань активним учасником заходів та долучи якнайбільше студентів навчальних закладів, а для цього:

• постав вподобайку до посту на сторінці @pdatu_official;
  • відміть товариша у коментарях (кількість необмежена).

2. «День студента-21 у форматі TikTok». Продемонструй свій талант, щоб тебе помітили: танцями, співом, декламуванням поезії, жартами… Привітай студентство зі святом у власному стилі – так як ТИ того бажаєш!

• Зніми відео у форматі TikTok.
  • Розмісти його на своїй сторінці або сторіз у соціальній мережі.
  • Відміть Подільський державний аграрно-технічний університет @pdatu_official.
  • Отримай позитивні відгуки та стань частиною свята «День студента-21» ПДАТУ.

3. Дистанційний «День студента-21» разом із @pdatu_official «Поділись як ти проводиш карантин та навчаєшся?»

Продемонструй на своїй сторінці разом із @pdatu_official відео як Ти дистанційно навчаєшся та проводиш дозвілля в умовах карантину.

4. Привітання зі святом від викладачів, кураторів із подальшим розміщенням у соціальних мережах із позначенням @pdatu_official.