Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Відповідно до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» в 2023 році, вступ до магістратури на основі ОС «Бакалавр» для навчання за кошти державного бюджету відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та фахового іспиту в ЗВО «ПДУ» (крім спеціальностей 051, 053, 071, 072, 073, 076 та 281 – додатково використовуються результатами єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб – шляхом подання заяви та мотиваційного листа (крім спеціальностей 101, 193 – використовуються результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та фахового іспиту в ЗВО «ПДУ»; спеціальностей 051, 053, 071, 072, 073, 076, 281 – використовуються результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 08 по 31 травня включно за умови особистої присутності вступника або дистанційно. З переліком населених пунктів, на території яких у 2023 році будуть створені пункти тестування, можна ознайомитися за посиланням.

Реєстрація за умови особистої присутності вступника відбуватиметься в кабінеті №12 головного корпусу ЗВО «ПДУ» (м.Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 12).

Для реалізації дистанційної реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків / індивідуальний податковий номер;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (тільки для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • довідки, щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у відповідному році, виданої за місцем навчання (тільки для осіб, персональні дані яких не вносять до ЄДЕБО);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (тільки в разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань);
  • фотокартки для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Перед початком реєстрації вступника представник Приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. Вступник вважається зареєстрованим після виготовлення бланка екзаменаційного листка. Під час реєстрації Приймальна комісія перевіряє достовірність інформації, наданої вступником, і створює запит до Єдиної державної електронної бази з питань освіти на формування бланка екзаменаційного листка. Формування бланка здійснюються за допомогою сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Після внесення інформації до програми працівник Приймальної комісії генерує реєстраційну картку учасника ЄВІ/ЄФВВ.

Скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки приймальна комісія надсилає на електронну адресу вступника. Вступник має перевірити інформацію на копіях документів і в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Якщо копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення ЄВІ/ЄФВВ вступник має звернутися до Приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють Кабінет вступника, доступ до якого здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Більше інформації про вступні до магістратури - за посиланням.

Контакти відповідальних за реєстрацію для складання ЄВІ/ЄФВВ у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет»:

• Ольга Іванівна СТЕЦЮК - адміністратор ЄДЕБО, уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв (0963181388);
  • Надія Іванівна ПІЛЕЦЬ - оператор ЄДЕБО, фахівець Консультаційного центру з надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі (0961312568);
  • Наталія Іванівна ЛУЧИНСЬКА - оператор ЄДЕБО, уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв (0989448204);
  • Олена Миколаївна ЧЕРНИШОВА - оператор ЄДЕБО, уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв (0683283609);
  • Галина Семенівна ЧОЛІЙЧУК - оператор ЄДЕБО, уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв (0974104921).

За додатковою інформацією про можливість вступу на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).

Відповідальний секретар Приймальної комісії
Андрій ЗЕЛЕНСЬКИЙ