Оголошується конкурс на навчання у рамках програми Еразмус+КА1 в Політехнічному Університеті в Картахені Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія)

Дедлайн подачі документів: 17 грудня 2021 року

Шановні студенти ЗВО «ПДУ» інженерно-технічного та економічного факультетів, запрошуємо Вас до участі в конкурсі на семестрове навчання (1-й семестр 2022 н.р.) в Політехнічному Університеті в Картахені Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107.

Взяти участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ можуть студенти ЗВО «ПДУ», які відповідають наступним вимогам:

1. Володіють іспанською або англійською мовою не нижче рівня B1.
  2. Мають високий рівень академічної успішності (середній бал залікової книжки не нижче 80) та наукові досягнення.
  3. Беруть активну участь у житті Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Для участі у Конкурсі необхідно до 17 грудня 2021 р. подати у відділ міжнародних зв'язків (Головний корпус, каб.24) такі документи (в електронному і паперовому вигляді):

1. Ксерокопію закордонного паспорта (перша сторінка)
  2. Мотиваційний лист з особистим підписом апліканта англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  3. Витяг англійською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній навчальний рік із вказаним середнім балом, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.
  4. Сертифікат про підтвердження знання іспанської або англійської мови не нижче рівня B1 (можливо скласти іспит в ПДУ).
  5. Грантова угода.
  6. Договір на навчання.

Участь в програмі безкоштовна, усі витрати за рахунок програми ERASMUS+

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

За більш детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв'язків.