Додаткова інформація про вакцинацію 13 липня

Шановні працівники університету, ревакцинація (повторна вакцинація) вакциною Pfizer-BioNTech відбудеться у вівторок 13 липня 2021р. згідно раніше сформованих списків.

Початок вакцинації о 10год.00хв.

Місце вакцинації каб. № 24 в головному корпусі (1 поверх).

Станом на 08.07.2021р. в списки для вакцинації записалось 203 працівника університету.

З метою пришвидшення процесу вакцинування та уникнення плутанини, в першу чергу будуть вакциновані працівники, які пройшли перше щеплення.

Далі будуть вакциновані працівники, які щеплюватимуться вперше.

Процес вакцинування розтягнеться на декілька годин і триватиме до останнього бажаючого вакцинуватись.  В зв'язку з цим,  прохання заздалегідь спланувати свій графік  задля уникнення скупченості й напруженості під час роботи медичної бригади.

Працівникам, які вакцинувались вакциною АSTRA ZENEKA робити ревакцинацію Pfizer-BioNTech, згідно рекомендацій МОЗ України,  не показано.

Відповідальний за організацію Віктор БОРДЮГ.
Контактний телефон 068 42 62 511.