Ювілей Новоушицького фахового коледжу

2 липня відбулися святкові урочистості з нагоди 90-річчя заснування ВСП "Новоушицького фахового коледжу Подільського державного державного аграрно-технічного університету".

Ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, професор Володимир Іванишин привітав колектив із значною історичною подією: «Тривалий і славний шлях коледжу – це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманна талановитість, високий професіоналізм та вміння долати труднощі. Свідченням Вашого успіху є когорта багатотисячних висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки».

З приводу знакової події Володимир Васильович побажав усім міцного здоров`я, безмежного щастя, благополуччя, добробуту, нездоланного оптимізму та непохитної волі і мужності у вирішені найвідповідальніших завдань у професійній діяльності.

Подяками та грамотами Володимир Васильович Іванишин відзначив кращих закладу, які своєю працею роблять значний внесок у підготовку фахівців для аграрної сфери.

Святковий настрій, вітання, урочиста музика, подарунки та, що найважливіше, гордість колективу закладу за велику справу, тривалістю у майже століття, наповнили цей особливий день.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку