Вручення відзнаки Національної спілки журналістів

25 листопада 2021 року, за дорученням голови Національної спілки журналістів України Томіленка Сергія Антоновича, голова Хмельницької обласної організації Спілки Лічман Петро Романович вручив ректору ЗВО «Подільський державний університет», доктору економічних наук, професору Іванишин Володимиру Васильовичу членський квиток разом із значком та атрибутикою Спілки.

Під час вручення Петро Романович зазначив: «Володимир Васильович - знаний в Україні та за кордоном автор не тільки наукових праць, під його пером вийшло чимало книг, статей публіцистичного стилю  в періодичні видання Хмельницької та Тернопільської областей, що не могло залишитися поза нашою увагою. Тому таке рішення президії Національної спілки журналістів України є цілком зрозумілим та обґрунтованим»

На завершення голова обласної організації побажав новообраному члену Національної спілки журналістів України здоров'я і натхнення для написання ще більшої кількості праць.

Колектив університету приєднується до привітання.

Шановний Володимире Васильовичу!

Бажаємо аби Ваші здобутки в освіті і науці надалі приносили Вам визнання і престиж, а Ваше ім'я гучно лунало в нашій державі й серед міжнародної спільноти.