Візит голови Хмельницької обласної ради до ЗВО «ПДУ»

16 грудня 2021 року з робочим візитом в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» перебувала голова Хмельницької обласної ради ЛАБАЗЮК Віолета Олександрівна.

Представляв університет очільниці Ради ректор, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН ІВАНИШИН Володимир Васильович. Віолета Олександрівна оглянула матеріально-технічну базу університету, зокрема відвідала Науково-дослідний інститут круп'яних культур ім. О. Алексеєвої, університетський Музей хліба, завітала до щойно відремонтованих аудиторій головного корпусу. Опісля, зустріч продовжилася в кабінеті ректора, у форматі бесіди.

Володимир Васильович розповів про здобутки університету протягом останніх п'яти років, детальніше описав зміни в матеріально-технічній базі, фінансуванні, які відбулися за цей час. Крім цього, було представлено план розвитку ЗВО «ПДУ» на майбутнє. Йшлося про напрямок роботи університету, як класичного і багатогалузевого, окреслено спеціальності, які заплановано відкрити. Голові облради була внесена пропозиція про створення Регіонального освітньо-наукового центру на базі ЗВО «ПДУ», що, на думку ректора, дало би потужний поштовх освітньо-науковій діяльності Хмельниччини і дозволило би забезпечувати наш регіон кадрами різних напрямків.

Віолета Олександрівна зауважила, що сьогодні спостерігається нестача фахівців, особливо в аграрній галузі, переробній галузі харчової промисловості. Тому підхід по розширенню спеціальностей вважає вірним шляхом до успіху. Зазначила, що їй імпонує прогрес, який демонструє університет, адже покращення матеріально-технічної бази сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців. Голову також цікавили процес провадження міжнародної діяльності, освоєння земель сільськогосподарського призначення, які є в структурі університету. На завершення, Віолета ЛАБАЗЮК побажала колективу успішного виконання намічених планів, плідної освітньо-наукової роботи і подальшого розвитку Подільського державного університету.

Директор Центру виховної роботи
і соціально-культурного розвитку
Ольга ПРОКОПОВА