Відзнака міста

19 травня у переддень Дня науки у стінах Кам’янець-Подільської міської ради відбулися урочистості та було відзначено кращих науковців міста. На дійство зібралася велика спільнота науковців, вчителів та здобувачів освіти, котрі досягнули високих показників у науковій галуззі в поточному році.

Після звучання гімну та хвилини мовчання присвяченої усім полеглим захисникам України з вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Михайло ПОСІТКО та начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Сергій МЕЛЬНИК. Посадовці відзначили прогресивні тенденції щодо розвитку наукової та освітньої діяльності міста, зокрема збільшення кількості переможців у конкурсі МАН серед здобувачів освіти ліцеїв міста. «Саме наука є рушійною силою розвитку громади, майбутнім нашої нації, а відтак ми будемо підтримувати та заохочувати нашу молодь, наших науковців, котрі працюють у цьому напрямі», зазначив міський голова.

Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» цього року був представлений двома НПП. Так, за досягнення в науковій і науково-технічній діяльності, високу результативність роботи та з нагоди Дня науки міський голова Михайло ПОСІТКО нагородив грамотами завідувачку кафедри іноземних мов Ірину ГУМЕНЮК та доцентку кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлію ГОРЮК.

Окрасою урочистостей був виступ школярок ліцею 14, котрі професійно виконали сучасні та народні українські пісні.

На кінець міський голова закликав освітянську спільноту зміцнювати науковий фронт наближаючи Україну до перемоги!

Матеріал підготувала

Ірина ГУМЕНЮК.